Kursy

Cześć!

Jak już wcześniej wspominałam i co na pewno widzieliście na moim Instagramie czy Facebooku, nareszcie udało mi się skończyć oraz opublikować mój kurs “Marka osobista na LinkedIn” !! Strasznie się cieszę z tego powodu i pragnę zachęcić Was do zapoznania się z moją twórczością.

Znajdziecie tam wiele wskazówek odnośnie tego, jak skutecznie i w wartościowy sposób wykorzystywać portal społecznościowy LinkedIn, tak by przyniósł Wam jak najwięcej pożytku zarówno w nawiązywaniu relacji biznesowych, jak i w poszukiwaniu pracy.

W powyższym kursie są informacje na temat prowadzenia konta bezpłatnego, które na pewno wystarczy na początku Waszej przygody z tym portalem oraz wskazówki dotyczące konta premium, dzięki którym będziecie w stanie dopasować funkcjonalności do własnych potrzeb i oczekiwań.

Wszyscy, którzy już mnie znacie (kto jeszcze mnie nie poznał, zachęcam do obserwowania mojego konta Twoja ścieżka kariery na Instagramie i Facebooku)  wiecie, że od kilku lat zajmuję się doradztwem zawodowym i rekrutacją, dzięki czemu na co dzień korzystam z olbrzymich możliwości jakie daje LinkedIn.

Oczywiście, gdy zaczynałam moją przygodę z tym portalem wydawało mi się, że jego obsługa będzie dość trudna i ciężko będzie zapanować nad jego możliwościami. Natomiast z biegiem czasu i zdobywanych doświadczeń, uważam że jest to jedno z najskuteczniejszych narzędzi pozwalających nam budować naszą markę osobistą. Dotyczy to zarówno osób wykorzystujących LinkedIn do poszukiwania pracy, nawiązywania relacji biznesowych oraz dla rekruterów oraz pracowników działu HR. Sama od lat regularnie doszkalam się w prowadzeniu mojego konta na LinkedIn, brałam udział w kilkunastu kursach ukazujących jego możliwości i ułatwiających korzystanie, dzięki czemu po zdobyciu konkretnego doświadczenia, postanowiłam podzielić się z Wami moją wiedzą i umiejętnościami. Liczę na to, że informacje które przekazuję w przygotowanym przeze mnie kursie, ułatwią Wam korzystanie z LinkedIn, pomogą poznać ciekawych partnerów biznesowych, pozwolą na znalezienie wymarzonej pracy lub po prostu na poznanie interesujących osób, które na pewno natchną Was swoją charyzmą i osobowością!

Zachęcam również do bezpośredniego kontaktu ze mną. Czekam na Wasze pytania zarówno za pośrednictwem mediów społecznościowych i mojej strony!